ההימצאות בשמש במהלך השנים, בשילוב עם השפעות הורמונליות עלולות לגרום לפיגמנטציה כלומר לכתמים חומים מסוגים שונים ולחוסר אחידות בגוון העור. אנשים רבים מעוניינים לטפל באותם כתמים, זאת במטרה ליצור גוון עור אחיד שכן מראה זה נתפס כמראה צעיר, חיוני ובריא יותר. בכדי לטפל בפיגמנטציה בפנים, חיוני וחשוב להשתמש במוצרי טיפוח יעילים המכילים חומרים פעילים אליהם העור מגיב בצורה של חידוש תאי העור. מדובר בתהליך מורכב שכן העור שלנו בנוי ממספר שכבות וכל כתם נוצר מסיבה שונה לחלוטין.

חברת Perfect Treatment מבינה כי יש סוגים שונים של כתמי פיגמנטציה, חלקם קלים יותר חלקם קשיים לטיפול ולכן בחרה לפתח מוצרים שונים המתאימים לטיפול בכתמי פיגמנטציה בפנים, בין אם  מדובר בכתמי היריוןכתמי שמש או כתמי גיל. כאמור, אחת הסיבות השכיחות להופעתם של כתמים בעורנו היא בעקבות החשיפה המוגברת לשמש.

כשאנו נחשפים לשמש העור מקבל גירוי לייצור נוסף של מלנין. לא תמיד אותה חשיפה לשמש תגרום לכתמים להופיע מיד, זה עלול לקחת זמן וסביר מאוד שהכתמים יופיעו רק אחרי מספר שנים. בנוסף להיותנו נחשפים לשמש גם שימוש בתרופות עם מרשם, לחץ ומתח נפשי, דלקות כרוניות וגורמים הורמונליים נוספים עלולים גם הם לגרום להופעה של כתמים בפנים.

בכדי לשלוט באותם כתמים בפנים ולמנוע הופעה נוספת שלהם יש חשיבות גבוהה למריחת קרם הגנה עם דרגת הגנה גבוהה. בנוגע לכתמים הקיימים, מריחת קרם הגנה לא תעזור ולכן טיפול להבהרת העור בתקופת החורף של חברת Perfect Treatment, נבדק והוכח כיעיל וכמסייע להעלמת הכתמים מהעור בטווח הארוך. חשוב לציין כי טיפול בפיגמנטציה בפנים הוא תהליך ממושך שלוקח שבועות ולפעמים מספר חודשים ולכן הדבר החשוב ביותר כאן הוא להתמיד בטיפול, לעקוב אחר ההוראות בצורה מדוייקת ולהיות סבלניים. שילוב של טיפול פילינג עמוק כחלק מהטיפול בפיגמנטציה יכול לזרז את התהליך, לצמצם ואף להעלים את הכתמים בצורה יעילה יותר.

קיראו גם על פיגמנטציה בעור