ערכת מיצוק ביתית Perfect Beauty Home Firming Kit

  • IMG_1426

ערכת מיצוק ביתית Perfect Beauty Home Firming Kit

ערכת מיצוק ביתית מבית פרפקט טריטמנט, מאפשרת לך לקבל תוצאות של מיצוק, הצערה והבהרת העור ברמה הגבוהה ביותר. וכל זאת ללא התערבות פולשנית, ואצלך בבית

 

תיאור מוצר

מה מכילה הערכה?

שלושה מוצרים עוצמתיים ומתקדמים אשר בשילוב של שלושתם, יוצרים הם את הטיפול המושלם להצערת העור.

פריטריטמנט גליקו סרום, 50 מ"ל Pretreatment Glyco Serum

 

pretreatment glyco serum

הינו מוצר המשמש כמקדם וכזרז לכל מוצר שאנו רוצים להחדיר אל העור. כשמו כן הוא, פר-טריטמנט, מכין את העור לפני הטיפול ומעצים את רמת הפעילות של כל חומר שיבוא עליו.

סרום זה משמש להתפחה, מיום ופתיחת נקבוביות העור ומאפשר את החדרת הפאזה השומנית (הסרום סי) ביתר קלות לשכבות הפנימיות של עור.

כדוגמא מטאפורית: כמו כאשר נרצה לשתול צמח, אם נרטיב את האדמה במים לפני שנעדור בה, יהיה לנו קל יותר לחדור לתוכה לשתול את הצמח.

 

סרום המכיל חוצה האילרונית וחומצה גליקולית בריכוז אופטימלי התורמות להכנת העור להשגת תוצאות מרביות מהטיפול.

סרום פנים מחדש סטפ 2, 50 מ"ל Rejuvenation face serum  step

 

IMG_1746

הינו מוצר בעל פעילות רב תכליתית ובעל רמת פעילות המתאימה להעצמת התהליכים פיזיולוגים הקורים בעור. החומרים הפעילים מורכבים בפולימרים אשר היתרון בפולימרים הוא שהם גורמים לשחרור מושהה ומבוקר של החומרים הפעילים לפי סוג העור  ועל ידי כך הם מגבירים את רמת הפעילות ומאיצים את התהליכים הפיזיולוגים הקיימים בעור. הסרום מתאים לטיפול בקמטים קלים עד קשים , לכל הגילאים ולכל סוגי העור. פעולתו של הסרום היא שילוב של מיצוק העור וטיפול בפיגמנטציה, כתמים פגעי מזג אויר ועוד. ממצק ומעניק מראה אחיד ונקי בעור הפנים והצוואר.

 

 

סרום ויטמין סי 30 מ"ל C Serum

הסרום סי של פרפקט ביוטי הינו הויטמין סי בצורתו הטבעית והטהורה ביותר. פרפקט טריטמנט השקיעה בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לאפשר ספיגה של הויטמין סי לשכבות הפנימיות של העור ועל ידי כך להפיק ממנו את מרב התכונות הקיימות בויטמין הסי. רק בזכות הטכנולוגיות המיוחדת והמוכחות מחקרית ,ויטמין הסי שלנו יכול להעניק את התוצאות שאנו מראים לכם בתמונות, ובזאת אנו נעזרים במיטב המעבדות הקיימות בעולם.

סרום ויטמין סי של פרפקט ביוטי חיוני ובשילוב עם מרכיבים נוספים, אשר יחד גורמים לשינויים פזיולוגיים בעור כפי שאתם יכולים להיווכח בתמונות.

התוצאות המתקבלות:

הסרום ממצק את העור ומסווה קמטים, משקם את העור לאחר חשיפה לשמש ולאחר היווצרות נזקי עור.

ניתן גם להשתמש בסרום סי לבדו כאנטי אוקסידנט רב עוצמה לניטרול רעלים ורדיקלים חופשיים הגורמים להזדקנות העור.

Fullscreen capture 05-Nov-14 10840 PM

Fullscreen capture 05-Nov-14 11101 PM

סופי 2

Fullscreen capture 05-Nov-14 11955 PM

 

חוות דעת

אין עדיין ביקורות

מה דעתך על המוצר “ערכת מיצוק ביתית Perfect Beauty Home Firming Kit”